Media społecznościowe

Producenci

Jak wybrać męski portfel?

 

Portfel to nie tylko „pojemnik” na pieniądze ale także wyznacznik stylu, osobowości oraz pozycji zawodowej mężczyzny który go nosi. Wybierając męski portfel należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru zapoznaj się z zestawem naszym wskazówek.

 

Pierwsze pytanie czy kupujesz portfel dla siebie czy na prezent. Jeżeli na prezent ważne są nie tylko cechy samego portfela ale także oprawa w jakiej go kupujesz a więc pudełko, a niekiedy także torebka prezentowa. Sprawdź czy wygląd pudełka odpowiada okazji dla, której kogoś obdarowujesz. Większość producentów oferuje eleganckie kartonowe pudełka, ale np firma Orsatti dostarcza portfele męskie w ekskluzywnych pudełkach drewnianych. Niektórzy producenci tacy jak Wittchen czy Orsatti jako dodatek do portfela dokładają eleganckie torebki prezentowe. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby dodatkowo podkreślić jak ważna jest dla ciebie obdarowywana osoba możesz rozważyć wygrawerowanie na portfelu specjalnej dedykacji.

 

Drugim kryterium wyboru jest pozycja społeczna lub zawodowa. Osobie piastującej np. wysokie stanowisko menedżerskie nie wypada nosić portfela w stylu młodzieżowym. Taka osoba doceni prawdopodobnie elegancki męski portfel z wysokojakościowej skóry licowej. Z kolei osoby wykonujące mniej formalne zawody często preferują także mniej formalne portfele, np wykonane ze skóry nubukowej, które oferuje firma Always Wild. Warto też zauważyć, że jest grupa osób dla których bardzo ważnym czynnikiem wyboru męskich portfeli będzie rozpoznawalna marka. Niemal każdy postrzega takie marki jak Wittchen czy Pierre Cardin jak najwyższą półkę, ale już nie każdy rozpoznaję markę Franco Firenze, mimo że specjaliści z branży odzieżowej uważają, że oferuje ona bardzo dobrą relację jakości do ceny.

 

Kolejne kryterium to funkcjonalność.Tu liczą się następujące parametry portfela: (1)ilość miejsc na karty kredytowe i plastikowe dokumenty (niektórzy panowie potrafią ich mieć nawet kilkanaście) (2)Ilość przegródek na banknoty (portfel posiada zwykle jedną lub dwie przegródki, np. na różne rodzaje walut, a czasami dodatkowo jedna z przegródek posiada suwak, np na grubsze banknoty (3)Miejsce na dowód rejestracyjny (bardzo ważne kryterium na zmotoryzowanych) (4)Miejsce na bilon (5)Ilość i rodzaj dodatkowych kieszonek, np. na zdjęcie, paragony, wyciągi z kart kredytowych itp.

 

Wybierając męski portfel warto wreszcie zwrócić uwagę na jego wielkość. Jeżeli portfel noszony będzie w tylnej kieszeni spodni, raczej należy wybrać mniejszy rozmiar, w przypadku gdy noszony będzie w teczce, saszetce lub nawet w kieszeni marynarki wtedy możemy wybrać większy rozmiar.

Portfel męski młodzieżowy na rzep X-Treme MORO SZARY

MORO_K_2

MORO_K_210358

Portfel męski młodzieżowy z modnym wzorem MORO.

Wykonany z materiału odpornego na przemakanie.

Portfel składany na trzy - całość zapinana na rzep. 

More details

40,00 zł

Ten produkt nie jest obecnie dostępny

Producent: Sklep internetowy

 
Dodatkowy opis

Portfel posiada:

► przegrodę na banknoty

► 4 miejsca na karty kredytowe

► 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty

► dodatkową kieszonkę z siateczką 

► zasuwaną zewnętrzną kieszeń na bilon

► małą zewnętrzą kieszonkę zapinaną na rzep

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wysokość: 10 cm
Szerokość: 12 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 80 g (bez wyposażenia)

 
Podstawowe cechy
KolorWielokolorowa

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Portfel męski młodzieżowy na rzep X-Treme MORO SZARY

Portfel męski młodzieżowy na rzep X-Treme MORO SZARY

Portfel męski młodzieżowy z modnym wzorem MORO.

Wykonany z materiału odpornego na przemakanie.

Portfel składany na trzy - całość zapinana na rzep. 

Produkty powiązane

30 inne(ych) produkty(ów) w tej samej kategorii:

Menu

QR code