Media społecznościowe

Producenci

Jak wybrać męski portfel?

 

Portfel to nie tylko „pojemnik” na pieniądze ale także wyznacznik stylu, osobowości oraz pozycji zawodowej mężczyzny który go nosi. Wybierając męski portfel należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru zapoznaj się z zestawem naszym wskazówek.

 

Pierwsze pytanie czy kupujesz portfel dla siebie czy na prezent. Jeżeli na prezent ważne są nie tylko cechy samego portfela ale także oprawa w jakiej go kupujesz a więc pudełko, a niekiedy także torebka prezentowa. Sprawdź czy wygląd pudełka odpowiada okazji dla, której kogoś obdarowujesz. Większość producentów oferuje eleganckie kartonowe pudełka, ale np firma Orsatti dostarcza portfele męskie w ekskluzywnych pudełkach drewnianych. Niektórzy producenci tacy jak Wittchen czy Orsatti jako dodatek do portfela dokładają eleganckie torebki prezentowe. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby dodatkowo podkreślić jak ważna jest dla ciebie obdarowywana osoba możesz rozważyć wygrawerowanie na portfelu specjalnej dedykacji.

 

Drugim kryterium wyboru jest pozycja społeczna lub zawodowa. Osobie piastującej np. wysokie stanowisko menedżerskie nie wypada nosić portfela w stylu młodzieżowym. Taka osoba doceni prawdopodobnie elegancki męski portfel z wysokojakościowej skóry licowej. Z kolei osoby wykonujące mniej formalne zawody często preferują także mniej formalne portfele, np wykonane ze skóry nubukowej, które oferuje firma Always Wild. Warto też zauważyć, że jest grupa osób dla których bardzo ważnym czynnikiem wyboru męskich portfeli będzie rozpoznawalna marka. Niemal każdy postrzega takie marki jak Wittchen czy Pierre Cardin jak najwyższą półkę, ale już nie każdy rozpoznaję markę Franco Firenze, mimo że specjaliści z branży odzieżowej uważają, że oferuje ona bardzo dobrą relację jakości do ceny.

 

Kolejne kryterium to funkcjonalność.Tu liczą się następujące parametry portfela: (1)ilość miejsc na karty kredytowe i plastikowe dokumenty (niektórzy panowie potrafią ich mieć nawet kilkanaście) (2)Ilość przegródek na banknoty (portfel posiada zwykle jedną lub dwie przegródki, np. na różne rodzaje walut, a czasami dodatkowo jedna z przegródek posiada suwak, np na grubsze banknoty (3)Miejsce na dowód rejestracyjny (bardzo ważne kryterium na zmotoryzowanych) (4)Miejsce na bilon (5)Ilość i rodzaj dodatkowych kieszonek, np. na zdjęcie, paragony, wyciągi z kart kredytowych itp.

 

Wybierając męski portfel warto wreszcie zwrócić uwagę na jego wielkość. Jeżeli portfel noszony będzie w tylnej kieszeni spodni, raczej należy wybrać mniejszy rozmiar, w przypadku gdy noszony będzie w teczce, saszetce lub nawet w kieszeni marynarki wtedy możemy wybrać większy rozmiar.

Skórzany MAŁY portfel męski DuDu®, 534-421 GRANATOWY

534-421-07A

534-421-07A13740

Mały z kolorowym środkiem, wykonany z najwyższej jakości miękkiej skóry portfel włoskiej marki DuDu®.

Prezentowany portfel to odpowiedź na przeróżne potrzeby i gusta osób, które podążają za współczesnymi trendami, jak również tych, które cenią  sobie klasyczne modele i delikatne wykończenia.

More details

168,99 zł

Ten produkt nie jest obecnie dostępny

Producent: DuduBags

 
Dodatkowy opis

Doskonale połączona kolorystyka oraz wyjątkowe logo DuDu® wraz z ogromną funkcjonalnością tworzą portfel idealny. 

 

Wyposażenie:

► kieszeń na bilon zapinana na zatrzask

► 2 przegrody na banknoty

► 9 kieszonek na karty kredytowe lub plastikowe dokumenty

► 3 dodatkowe kieszenie na dokumenty
 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Szerokość: 10,5 cm
Wysokość: 9 cm
Grubość: 2 cm
 

Produkt zapakowany został w eleganckie pudełko producenta - idealne na prezent. 
Podstawowe cechy
KolorGranatowy
MateriałSkóra naturalna
Mieści dowód rejestr?Nie

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Skórzany MAŁY portfel męski DuDu®, 534-421 GRANATOWY

Skórzany MAŁY portfel męski DuDu®, 534-421 GRANATOWY

Mały z kolorowym środkiem, wykonany z najwyższej jakości miękkiej skóry portfel włoskiej marki DuDu®.

Prezentowany portfel to odpowiedź na przeróżne potrzeby i gusta osób, które podążają za współczesnymi trendami, jak również tych, które cenią  sobie klasyczne modele i delikatne wykończenia.

Produkty powiązane

30 inne(ych) produkty(ów) w tej samej kategorii:

Menu

QR code