Filtrowanie

Włączone filtry:
  Producent

  Media społecznościowe

  Torby podróżne

  Torby podróżne 

  Prezentujemy różnego rodzaju torby podróżne. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór rozmiarów, kolorów i modeli toreb. Oferujemy torby naramienne, podręczne, treningowe i wiele innych. Wszystkie torby wykonane z wysokogatunkowych materiałów, bardzo wytrzymałe.

  Wyświetlam 1 - 9 z 9 produktów
  • 169,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite. Kolor antracyt (szary) z niebieskimi dodatkami. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażona w dużą komorę główną, komorę dodatkową z dwiema przekładkami oraz kieszeń z funkcjonalnym organizerem. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych. Dostępna także w innych kolorach (patrz produkty powiązane).

  • 129,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite. Kolor granatowy z niebieskimi dodatkami. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażona w dużą komorę główną, komorę dodatkową oraz kieszeń z funkcjonalnym organizerem. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych. Dostępna także w innych kolorach (patrz produkty powiązane).

  • 129,00 zł

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite. Kolor antracyt (szary) z czerwonymi dodatkami. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażona w dużą komorę główną, komorę dodatkową oraz kieszeń z funkcjonalnym organizerem. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych. Dostępna także w innych kolorach (patrz produkty powiązane).

  • 129,00 zł

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite. Kolor antracyt (szary) z zielonymi dodatkami. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażona w dużą komorę główną, komorę dodatkową oraz kieszeń z funkcjonalnym organizerem. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych. Dostępna także w innych kolorach (patrz produkty powiązane).

  • 249,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Torba podróżna marki Travelite z prestiżowej kolekcji Style. Bardzo lekka i funkcjonalna. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych, dzięki czemu może zostać zabrana na pokład samolotu. Dostępna także w kolorze czarnym (patrz produkty powiązane).

  • 125,00 zł

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite w kolorze granatowym. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażoną w dużą komorę główną mniejszą komorę dodatkową oraz dwie kieszenie. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych, dzięki czemu może zostać zabrana na pokład samolotu. Dostępna także w kolorze czerwonym oraz czarnym (patrz produkty...

  • 125,00 zł
   Chwilowo niedostępny

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite w kolorze czarnym. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażoną w dużą komorę główną mniejszą komorę dodatkową oraz dwie kieszenie. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych, dzięki czemu może zostać zabrana na pokład samolotu. Dostępna także w kolorze czerwonym oraz granatowym (patrz produkty...

  • 125,00 zł

   Torba podróżna niemieckiej marki Travelite w kolorze czerwonym. Bardzo lekka i funkcjonalna. Wyposażoną w dużą komorę główną mniejszą komorę dodatkową oraz dwie kieszenie. Spełnia wymogi w zakresie bagażu podręcznego linii lotniczych, dzięki czemu może zostać zabrana na pokład samolotu. Dostępna także w kolorze czarnym oraz granatowym (patrz produkty...

  • 223,20 zł 279,00 zł

   Praktyczna torba podróżna / biznesowa marki TRAVELITE.

  Wyświetlam 1 - 9 z 9 produktów

  Menu

  QR code

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów