Media społecznościowe

Producenci

Sklep Stylowy.pl powstał w roku 2007 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zakupy przez internet. Początkowo w ofercie sklepu były wyłącznie portfele, lecz stopniowo oferta była poszerzana o nowe grupy asortymentowe: parasolki, teczki skórzane, paski, galanterię skórzaną dla lekarzy, a w ostatnim okresie także  artykuły szkolne i plecaki. Sklep oferuje w jednym miejscu produkty najbardziej renomowanych firm z brażny: Wittchen, VIP Collection, Puccini, Pierre Cardin, Samsonite, Orsatti  i wielu innych.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Zwoleńskiej 66. 

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22 7697727 lub 506 970167

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta. 

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Właścicielem sklepu stylowy.pl jest jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.


Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów