Media społecznościowe

Producenci

Jak wybrać portfel damski

 

Portfele i portmonetki nie są jedynie „nosicielami” pieniędzy i dokumentów. Są także nośnikami informacji o nas samych, skierowanej do innych ludzi. I nie jest to tylko informacja o naszej ulubionej barwie, ale także o tym jakie jesteśmy – czy lubimy się wyróżniać, czy jesteśmy rozrywkowe, czy może całkiem poważne, skromne i spokojne.

 

Przy wyborze portfela damskiego ważnych jest wiele czynników poczynają od tak prozaicznych jak ilość miejsc na karty kredytowe a kończąc na stylu i kolorze. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto więc zapoznać się z zestawem najważniejszych wskazówek.

Po pierwsze należy wciąć pod uwagę dla kogo ma być portfel, oraz z jakiej okazji jest kupowany. Jeśli portfel ma być prezentem, powinien być elegancki i pasować do gustu przyszłej właścicielki. Nie należy zapominać również o odpowiednim opakowaniu, zarówno tym oryginalnie dołączonym do portfela, jak i tym dodatkowym (torebka prezentowa lub papier ozdobny). Opakowanie dołączone do portfela powinno pasować do konkretnej okazji. Mogą to więc być portfele w eleganckich pudełkach kartonowych, a nawet w ekskluzywnych pudełkach drewnianych (np portfele firmy Orsatti). Niektórzy producenci (Wittchen, Orsatti, Puccini) do swoich portfeli dołączają także torebki prezentowe, które dodatkowo podkreślają elegancję prezentu. Ciekawą opcją może być również wygrawerowanie na portfelu specjalnej dedykacji tak aby obdarowywana kobieta poczuła się, że jest właśnie tą jedyną tak jak jedyny w swoim rodzaju jest podarowany portfel.

Kolejnym ważnym kryterium przy wyborze damskiego portfela jest pozycja społeczna bądź zawodowa przyszłej właścicielki. Kobiety pracujące na wysokich stanowiskach, które cenią sobie elegancję, z pewnością ucieszą się z szykownych skórzanych portfeli. Z kolei osobom młodym (bądź młodym duchem) polecamy damskie portfele inne niż wszystkie – marki Always Wild. To nietypowe portfele damskie ze skóry nubukowej o ciekawym wyglądzie, które wyłamują się z typowych portfelowych standardów. 


Kolejnym czynnikiem a w zasadzie zestem czynników są cechy funkcjonalne. Niektóre panie noszą mnóstwo kart kredytowych, plastikowych dokumentów, oraz wizytówek. Dla nich odpowiednie będą portfele z dużą ilością kieszonek i przegródek. Zdarza się, że panie „zbierają” sporą ilość bilonu. Dla nich z kolei ważna będzie odpowiednio duża kieszeń na bilon, najlepiej z mocnym zapięciem, np. na bigiel. Jeśli przyszła posiadaczka jest osobą zmotoryzowaną, z pewnością przyda się jej miejsce na dowód rejestracyjny. Ważna jest też dodatkowa ilość kieszonek, zwłaszcza jeśli Pani lubi nosić w portfelu wiele dodatkowych rzeczy, jak notatki, paragony, czy na przykład zdjęcia dzieci.

 

Jeśli chodzi o wielkość portfela, należy dostosować go do potrzeb konkretnej osoby. Portfel noszony w torebce może być duży, a ten częściej przenoszony w kieszeni powinien być stosunkowo mały. Należy starać się pogodzić funkcjonalność portfela z jego wielkością, a także gustem przyszłej właścicielki portfela.

Długi klasyczny portfel typu kopertówka z eko skóry, wrzosowy

PW67WRZ

PW67WRZ15796

Klasyczny portfel damski typu kopertówka w kolorze wrzosowym z brzoskwiniowym wnętrzem. Wykonany z eko skóry. Posiada liczne kieszenie wyszczególnione poniżej.

UWAGA! Zdjęcie wnętrza zaprezentowane na innym portfelu.

More details

53,00 zł

Ostatnie egzemplarze

- +

Producent: Weichen

 
Dodatkowy opis

Szczegółowa specyfikacja wyposażenia portfela:

  • 2 kieszenie na banknoty lub dokumenty
  • mieści 10 kart kredytowych (jedna kieszonka przezroczysta)
  • oddzielna kieszeń na bilon zamykana na suwak
  • dodatkowa kieszeń na dokumenty
  • mieści dowód rejestracyjny i smartfon

Wymiary:

  • szerokość: 19 cm
  • wysokość: 9,5 cm

Materiał: eko skóra

Kolor: wrzosowy, brzoskwiniowe wnętrze

Opakowanie: eleganckie kartonowe pudełko 

 
Podstawowe cechy
KolorFioletowy
Mieści dowód rejestr?Tak

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Długi klasyczny portfel typu kopertówka z eko skóry, wrzosowy

Długi klasyczny portfel typu kopertówka z eko skóry, wrzosowy

Klasyczny portfel damski typu kopertówka w kolorze wrzosowym z brzoskwiniowym wnętrzem. Wykonany z eko skóry. Posiada liczne kieszenie wyszczególnione poniżej.

UWAGA! Zdjęcie wnętrza zaprezentowane na innym portfelu.

30 inne(ych) produkty(ów) w tej samej kategorii:

Menu

QR code