Lista produktów producenta Puccini

Puccini jest ekskluzywną marką galanterii skórzanej oraz bagażu dla podróżnych. W ofercie Puccini znajdują się portfele, teczki, różnego rodzaju etui, torby na laptopa a także walizki, oraz torby podróżne. Produkty Puccini charakteryzują się nie tylko ciekawym i zróżnicowanym wzornictwem ale przede wszystkim bardzo solidnym wykonaniem. Dlatego też na swoje produkty Puccini aż dwuletniej gwarancji.

Puccini jest ekskluzywną marką galanterii skórzanej oraz bagażu dla podróżnych. W ofercie Puccini znajdują się portfele, teczki, różnego rodzaju etui, torby na laptopa a także walizki, oraz torby podróżne. Produkty Puccini charakteryzują się nie tylko ciekawym i zróżnicowanym wzornictwem ale przede wszystkim bardzo solidnym wykonaniem. Dlatego też na swoje produkty Puccini aż dwuletniej gwarancji.

Więcej
na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 58 produktów
 • Malutki portfelik damski Puccini...
  59,00 zł 89,00 zł

  Malutki damski portfelik Puccini w kolorze czarnym, posiada dwie kieszenie na banknoty, kieszeń na bilon, oraz dodatkową kieszonkę z tyłu portfela. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Pojemny męski portfel...
  69,00 zł 129,00 zł

  Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym wykonany z wysokojakościowej naturalnej skóry cielęcej. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Skórzany portfel Puccini...
  59,00 zł 109,00 zł

  Portfel marki Puccini w kolorze czarnym, posiada dwie kieszenie na banknoty, 12 miejsc na karty kredytowe, kieszeń na bilon oraz pięć dodatkowych kieszeni. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Męski pionowy portfel...
  57,00 zł 97,00 zł

  Klasyczny, nieduży portfel męski Puccini z kolekcji Murano w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej, najwyższej jakości włoskiej skóry cielęcej. Idealny dla mężczyzn ceniących sobie niepowtarzalną precyzję wykonania oraz ciekawe wzornictwo. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Męski portfel Puccini...
  69,00 zł 119,00 zł

  Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 8 kart kredytowych, 7 dodatkowych kieszeni na dokumenty, miejsce na bilon UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Skórzany portfel Puccini...
  99,00 zł 119,00 zł

  Portfel marki Puccini w kolorze ciemno brązowym, posiada dwie kieszenie na banknoty, 12 miejsc na karty kredytowe, kieszeń na bilon, pięć dodatkowych kieszeni. UWAGA! Portfel w kolorze ciemnobrązowym jak na zdjęciu głównym. Zdjęcia środka zaprezentowane na tym samym modelu w innym kolorze.

 • Portfel męski Puccini P377...
  109,00 zł 133,00 zł

  Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, przegroda na banknoty, miejsce na 8 kart kredytowych, 4 kieszeni na dokumenty, przegroda na bilon

 • Etui na dokumenty Puccini...
  33,00 zł 55,00 zł
  Reduced price!

  Klasyczne etui na dokumenty Puccini z kolekcji Murano w kolorze czarnym. Wykonane z naturalnej, najwyższej jakości włoskiej skóry. Idealne dla osób ceniących sobie niepowtarzalną precyzję wykonania, ciekawe wzornictwo oraz wygodę w codziennym użytkowaniu. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Saszetka damska Puccini MU 1962...
  69,00 zł 129,00 zł
  Reduced price!

  Saszetka damska Puccini w kolorze czerwony, posiada 3 kieszenie na banknoty, miejsce na 8 kart kredytowych, kieszeń na bilon zapinaną na suwak, 3 dodatkowe kieszenie UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Męski poziomy portfel...
  64,00 zł 114,00 zł

  Męski doskonale wyposażony portfel marki Puccini w kolorze brązowym, układ poziomy, 3 przegrody na banknoty (jedna na suwak), miejsce na 9 kart kredytowych, 2 przezroczyste kieszenie na dokumenty, miejsce na bilon, 3 dodatkowe kieszenie - jedna na suwak. UWAGA! Portfel w kolorze ciemnobrązowym jak na zdjęciu głównym. Zdjęcia środka zaprezentowane na tym...

 • Etui na wizytówki Puccini...
  35,00 zł 80,00 zł

  Etui na wizytówki (wizytownik) w kolorze brązowym ze skóry naturalnej. Posiada specjalny mechanizm wysuwający wizytówki przy otwarciu. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Etui na dokumenty Puccini...
  34,00 zł 69,00 zł

  Klasyczne etui na dokumenty Puccini z kolekcji Murano w kolorze czerwonym. Wykonane z naturalnej, najwyższej jakości włoskiej skóry. Idealne dla osób ceniących sobie niepowtarzalną precyzję wykonania, ciekawe wzornictwo oraz wygodę w codziennym użytkowaniu. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Portfel damski Puccini MU 1704 w...
  86,00 zł 156,00 zł
  Reduced price!

  Duży portfel damski marki Puccini w kolorze czarnym, posiada 3 kieszenie na banknoty, miejsce na 5 kart kredytowych, miejsce na bilon, 2 kieszenie na dokumenty, kieszeń z tyłu portfela UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Portfel męski Puccini z...
  59,00 zł 99,00 zł

  Praktyczny portfel męski Puccini z kolekcji Murano w kolorze czarnym. Wykonany z naturalnej, najwyższej jakości włoskiej skóry cielęcej. Idealny dla mężczyzn ceniących sobie niepowtarzalną precyzję wykonania oraz ciekawe wzornictwo.  Portfel posiada wyjmowaną wkładkę z miejscem na karty kredytowe, może służyć jako etui na dokumenty

 • Męski portfel Puccini w...
  142,00 zł

  Męski portfel marki Puccini w kolorze brązowym, układ poziomy, dwie przegrody na banknoty, miejsce na 6 kart kredytowych, 6 dodatkowych kieszeni na dokumenty, miejsce na bilon. Bardzo przydatna jest wyjmowana wkłada, która w razie potrzeby może służyć jako etui na dokumenty (3 karty + kieszona z siateczką)

 • Portfel Puccini MU 1703 w...
  69,00 zł 129,00 zł
  Reduced price!

  Męski portfel marki Puccini w kolorze czarnym, 2 kieszenie na banknoty, miejsce na 7 kart kredytowych, miejsce na bilon, 7 dodatkowych kieszeni. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Skórzany portfel Puccini...
  69,00 zł 119,00 zł
  Reduced price!

  Portfel marki Puccini w kolorze ciemno brązowym, posiada dwie kieszenie na banknoty, 12 miejsc na karty kredytowe, kieszeń na bilon, pięć dodatkowych kieszeni. UWAGA! Portfel w kolorze ciemnobrązowym jak na zdjęciu głównym. Zdjęcia środka zaprezentowane na tym samym modelu w innym kolorze. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry,...

 • Etui na wizytówki Puccini...
  40,00 zł 80,00 zł

  Etui na wizytówki (wizytownik) w kolorze czarnym ze skóry naturalnej. Posiada specjalny mechanizm wysuwający wizytówki przy otwarciu. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Etui na wizytówki Puccini...
  40,00 zł 80,00 zł

  Etui na wizytówki (wizytownik) w kolorze czerwonym ze skóry naturalnej. Posiada specjalny mechanizm wysuwający wizytówki przy otwarciu. UWAGA! Są to ostatnie sztuki - pełnowartościowe (faktura skóry, może mieć delikatne zmarszczenia)

 • Kosmetyczka kuferek Puccini...
  159,00 zł

  Kuferek, kosmetyczka Puccini wykonana z polipropylenu. Posiada dużą komorę zapinaną na suwak. Wewnątrz znajduje się duża oraz mała kieszeń zapinana na suwak i dwie kieszenie z siatki.

Wyświetlam 1 - 20 z 58 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów