Media społecznościowe

Producenci

Jak wybrać pasek damski?

 

Dobrze dobrany pasek damski to taki, który spełnia kilka funkcji jednocześnie. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do przeczytania poniższych wskazówek.

 

Jeżeli pasek ma być idealnie dobrany, na pierwszym miejscu należy skupić się na dokonaniu odpowiednich pomiarów. Należy dokładnie zmierzyć się w pasie, bądź zmierzyć jedne ze swoich spodni, oczywiście również na wysokości pasa. Następnie trzeba porównać uzyskane wymiary z długością paska podaną w ofercie, nie zapominając o szerokości paska – aby dobrze pasował do szlufek spodni. Jeśli w późniejszym czasie dopatrzymy się, że nasze wymiary w pasie wahają się między dwoma rozmiarami paska, lepiej jest wybrać ten większy/dłuższy. Zawsze lepiej mieć zapas dziurek niż nadmiernie się „ściskać”. Należy również pamiętać o tym, aby nie wybierać pasków o wiele za dużych lub (tym bardziej!) za małych. Przeważnie w ofertach panie mają szerokie pole do popisu jeśli chodzi o rozmiary, trzeba jedynie wybierać damskie paski z rozwagą.

 

Jeśli już zdecydujemy się na konkretny rozmiar, dobrze jest wybrać wzór i kolor damskiego paska, a także styl klamry. Pasek służy przede wszystkim zapobieganiu niechcianemu obsuwaniu się spodni, jednakże wiele pań traktuje go jako mały dodatek, który potrafi odmienić całą kreację. Dlatego też do naszej stylizacji należy dobrać odpowiednią klamrę, a jest ich naprawdę wiele. Panie mogą wybierać spośród klamerek owalnych, prostokątnych, cienkich, szerokich, a nawet tych bardziej i mniej eleganckich. Podstawowym pytaniem w tym temacie jest: do czego będę nosiła ten damski pasek? Inny będzie do dżinsów, a inny do spodni w kant. Oprócz klamry warto też skupić się na kolorze. Do stroju eleganckiego najlepiej wybrać pasek czarny. Do codziennych strojów niebiznesowych, warto jednak założyć pasek czerwony bądź brązowy, które nie są takie smutne, tym bardziej jeśli lubimy ubierać się kolorowo. Każdy „spokojny” strój można podkreślić bardziej wyrazistym paskiem, jednakże przy wymyślnych strojach warto postawić na stonowane dodatki. Jeśli chodzi o materiał, z którego wykonany jest pasek, najlepiej jest wybierać skórę, zwłaszcza tę naturalną, która jest wyjątkowo wytrzymała i stylowa.

Pasek damski SAVONA, skórzany, brązowy

SB2229

Brązowy pasek damski SAVONA wykonany z bardzo mocnej naturalnej skóry. Posiada bardzo ciekawą stylową klamrę importowaną z Włoch. Dostępny w 9 rozmiarach (od 80 do 120) zgodnie z tabelą w części szczegółowej opisu.

More details

49,90 zł

- +

Producent: Sklep internetowy

 
Dodatkowy opis

Damski pasek SAVONA

Kolor: brązowy.

Materiał: skóra bydlęca (bardzo mocna). Posiada bardzo oryginalną klamrę importowaną z Włoch.

Dostępny w 9 rozmiarach zgodnie z załączoną tabelą.

Tabela dostępnych rozmiarów paska:

RozmiarDługość całkowita bez klamry w cmDługość do pierwszej dziurki w cmDługość do ostatniej dziurki w cmSzerokość
 80 9372873,7
 85 98 77 923,7
 90 102 81 96 3,7
 95 107 86 101 3,7
 100 111 90 105 3,7
 105 117 95 111 3,7
 110 121 100 115 3,7
 115 126 105 120 3,7
 120 131 111 126 3,7

 

 
Podstawowe cechy
KolorBrązowy

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Pasek damski SAVONA, skórzany, brązowy

Pasek damski SAVONA, skórzany, brązowy

Brązowy pasek damski SAVONA wykonany z bardzo mocnej naturalnej skóry. Posiada bardzo ciekawą stylową klamrę importowaną z Włoch. Dostępny w 9 rozmiarach (od 80 do 120) zgodnie z tabelą w części szczegółowej opisu.

Produkty powiązane

16 inne(ych) produkty(ów) w tej samej kategorii:

Menu

QR code